טיפים - א.א.ארונות
 
 
א.א.ארונות | אודותנו | מבצעים | צור קשר ארונות הזזה | ארונות ילדים | חדרי ארונות
 
 
להצעת מחיר בבית הלקוח:
שם:*
טלפון:*
לקבלת עדכונים/מבצעים/קטלוגים מלא את פרטי האימייל
דוא"ל:
כתובת:
הערות:
 
03
04
02
01
 

ארונות הזזה – השוואת מחירים

כאשר משווים מחירים של ארונות הזזה – יש להכיר היטב חומרי ייצור הן לפלטות והל לפרזולים. כמו כן, מומלץ לדעת מי הם שחקני המכר שמוכרים לכם את הארון: מוכרנים, יבואנים או יצרנים. נתחיל בדיון על סוגי החומרים ומשם ניגע בזהותו של המוכר.
 
רכיבי ייצור של פלטות ארון
 
פלטות ארון מעץ גושני עמיד תתומחרנה גבוה יותר מפלטות מסיבית או מעץ בעל כושר שרידות פשוט יחסית. בתחום העצים, ככל שהעץ חשוף פחות למפגעים כך מחיר הרהיט שלו עולה. גם בתחום המתכות אין שווי ברמות כלל ועיקר, שכן בעוד אלומיניום דוחה כליל כל חלודה או קורוזיה, הברזל דווקא צובר אותה אלא אם כן הוא הוגן בחומרי אל חלד בטרם נבנה ממנו הארון. לכן, המתכות השורדות יותר יהיו גם יקרות יותר, אבל יש יתרון: אלומיניום על אף תמחורו היקר הוא חומר קל אשר ניתן לסחיבה ללא קושי יחסי.
 
קנייה מיצרן
 
קנייה מיצרן תהיה כדאית למדי שכן הוא הרשות לפסוק מחירים מיוחדים או למכור בעצמו במחירי רצפה. לעתים מחליט היצרן לא לעסוק במכירות אלא להנגיש ליבואנים מחירים זולים. במקרה כזה חשוב לאתר את היבואנים ולבדוק מה ניתן לקנות מהם על מנת שישמש כפתרון אחסון נוח ובלתי נשכח.
 
קנייה מיבואן ואיתורו
 
אל תתבלבלו: לא מדובר ביבואן מקביל אלא בבואן רשמי. ההבדל: יבואן מקביל הוא אדם שלא קיבל את אישור היצרן למכור את המור אז הוא השיגו דרך צד שלישי לצורכי מכירה. לעומת זאת, יבואן רשמי הוא האוטוריטה הרשמית שקיבלה מחירים מיוחדים מהיצרן ויותר מכך – רשות לספק תעודת אחריות לתיקון הארון על ידי היצרן ומעורבותו לשלמות המוצר על כל פגם שיתגלה בתקופת האחריות.
 
תמחור ארונות הזזה – כיצד מתבצע?
 
ייצור ארונות הזזה ותמחור מתבצע בהתאם לדקורציה שעל הפלטה: מעוצבת יותר היא גם יקרה יותר. יש לבחור את סוג המעטפת שמומלץ עבורכם מבחינה עיצובית, וגם כאן – ככל שהיא יוקרתית יותר ובעלת ביקושים גדלים יותר מטעם לקוחות – היא תהיה יקרה יותר. יש להתייחס גם למעטפת הארון ולאיכות המסילות של הדלתות שלו. גם בהם ישנם הבדלי מחיר הנובעים מסוג החומר ושרידות החומר ללא חלודה לתקופה ארוכה.